Інформація

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Назва предмета:

Journal of the American Mathematical Society

Повна назва:
Journal of the American Mathematical Society
Варіант назви:
Journal of the American Mathematical Society
Автори:
American Mathematical Society
Видавець:
Providence : AMS
Дата публікації:
1988-
Фізичний опис:
26 cm
ISSN:
0894-0347
Зауваження:
Tyt. okł
Dostępny także online przez subskrypcję
Archiwa dostępne online przez subskrypcję
Частота і нумерація:
Quart
Vol. 1, no. 1 (Jan. 1988)-
Тема:
Matematyka - czasopisma.
Безперервні документи
пропозиція бібліотеки
LDR 01622cas#a2200397#i#4500
001 0191801207944
003 KAT U, KAT 001
005 20220829224522.9
008 961205c19889999xxuqr|p|##|##|0###|0eng#c
022 %a 0894-0347
035 %a aa96041180
035 %a (NUKAT)vtls000034019
040 %a WA U/EJ %c WA U/EJ
210 1 # %a J. Am. Math. Soc.
222 0 %a Journal of the American Mathematical Society
245 0 0 %a Journal of the American Mathematical Society.
260 # %a Providence : %b AMS, %c 1988-.
300 %c 26 cm.
310 %a Quart.
336 %a Tekst %b txt %2 rdacontent
337 %a Bez urządzenia pośredniczącego %b n %2 rdamedia
338 %a Wolumin %b nc %2 rdacarrier
362 0 %a Vol. 1, no. 1 (Jan. 1988)-.
500 %a Tyt. okł.
530 %a Dostępny także online przez subskrypcję.
530 %a Archiwa dostępne online przez subskrypcję.
650 # %a Matematyka %v czasopisma.
710 2 # %a American Mathematical Society.
856 4 1 %u http://www.ams.org/jams
856 4 1 %u http://www.jstor.org/journals/08940347.html
856 4 # %u https://integro.ciniba.edu.pl/integro/site/recorddetail/0191801207944 %z Rekord w katalogu OPAC WWW biblioteki %9 LinkOPAC
982 %a 5(05) %c J. AM. MATH. %z Matematyka. Nauki przyrodnicze - wydawnictwa ciągłe, czasopisma

Надіслати думку

Ваш відгук дуже важливий для нас і може бути надзвичайно корисним, щоб показати нам, де ми можемо покращити. Ми були б дуже вдячні, якби ви витратили кілька хвилин, щоб заповнити цю коротку форму.

Формуляр